ZŁOTNIK szczecin

Witamy na stronie Pracowni Złotniczej 1064. Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, naprawą i sprzedażą złotej i srebrnej biżuterii. Świadczymy rozmaite usługi złotnicze, typowe i nietypowe, wykonujemy biżuterię od podstaw a także naprawiamy nową i antyczną Na tej stronie internetowej znajdą Państwo przykłady naszych realizacji. Materiał z którego wykonujemy biżuterię może być nasz, lub powierzony przez klienta. Staramy się, by nasze projekty i ich finalne realizacje były jak najbardziej nietuzinkowe i oryginalne. Zapraszamy do naszej galerii gdzie znajdą Państwo przykłady naszych realizacji.

BIżuteria Ślubna

Prowadzimy sprzedaż i produkcję biżuterii ślubnej w projektach opartych na wzornictwie bieżących trendów. Odwiedź naszą pracownię złotniczą przy Alei Wyzwolenia 87 w Szczecinie i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. 

BIŻUTERIA NA każdą okazję

Złota i srebrna ręcznie wykonana biżuteria na każdą okazję. Pierścionki, zawieszki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki, broszki, łańcuszki i wiele innych tylko w naszej Pracowni Złotniczej 1064 przy alei Wyzwolenia 87 w Szczecinie.